Oyun & Hızlı İşlemler
  101, Okey, 34, 51 Oyunu
  Arkadaşım Nerede
  Canlı TV İzle / Radyolar
  Bağlantı Sorunları
  Salon Kirala
  Yöneticiler
  E-Posta Hesap Doğrulama
  VIPSms Hesap Doğrulama
  Hediye Paketi Seç/Gönder
  Giriş Sorunları
  Nasıl Oynanır
  Şikayet Prosedürü Yükle
  Kredi Çevir & Satın Al
  Nick Puanı Birleştirme
  X2-X4-X9-X99 Masalar
  İletişim
  Üyelik Güncelleme İşlemleri

   
   
Nickimi Kaybettim/Şifremi Unuttum!
  İstatistik  Onay Durumu
 Toplam Üyemiz : 849
 Online Üye : 32
 Onay Bekleyen : -
 Son Kayıtlı Üye : TOZAN

   Sistemde karşılaştığınız sorunları çözebilmemiz için şikayetlerinizi konuyu özetleyen bir mesaj ve diğer delillerle birlikte info@showyazilim.com adresine maille gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz şikayetler site denetleyicilerimiz ve site yetkililerimiz tarafından incelenecek, gerekli görülmesi durumunda taraflarla görüşülerek gerekiyorsa işlem yapılacaktır.

Şikayet yazarken şu noktalara dikkat etmeyi unutmayınız:

 1. Şikayetinizin söz konusu olduğu salon numarası
 2. Şikayetiniz bir yönetici ile ilgiliyse yöneticinin nicki
 3. Olayın meydana geldiği tarih, saat
 4. Kendi nickiniz
 5. Kısaca olayın özeti
 6. Kaydettiyseniz oyunda program tarafından kaydedilmiş konuşma metinleri (Program tarafından kaydedilmiş konusma dosyası).

Şikayetlerinizde bu bilgilere yer vermediğinizde şikayetin muhatabını bulmamız ve işlem yapmamız mümkün olmayabilir.

Lütfen şikayet gönderirken aşağıdaki kurallara dikkat ediniz.

 • Bir oyuncu sizinle uygunsuz bir konuşma yaptıysa öncelikle salondaki yöneticiye ş düğmesi ile gönderiniz. Konuşmayı kopyalayıp yöneticinin penceresine yapıştırmayınız. Bu, hem gönderdiğiniz mesajın doğru olduğunu ispatlamaz hem de yönetici tarafından yanlış anlaşılabilir. Oyuncularla ilgili tüm şikayetlerinizi yöneticiye Ş düğmesi ile gönderiniz. Ş düğmesi ekranınızda bulunan son 10 satırı salonda bulunan seçtiğiniz yöneticiye gönderecektir. Yöneticilerimiz, konuşmada yasadışı veya ahlak dışı bir unsur varsa o üyeyi banlayacaktır. Ş düğmesi ile gönderilmemiş şikayetleriniz sistemdeki yöneticiler tarafından dikkate alınmaz. Herhangi bir üye size uygun olmayan bir mesaj yazdığında şikayeti bildirdiğiniz yönetici işlem yapmıyorsa, salondaki diğer yöneticilere bildiriniz. Yine de işlem yapılmazsa konuşmaları kaydedip yukarıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.
 • Sizinle uygunsuz konuşan hiç bir üyeye aynı tarzda cevap vermeyiniz. Aksi takdirde her ikiniz de cezalandırılırsınız. Bir üye size küfür etmişse siz de aynı şekilde karşılık vermişseniz siz de banlanırsınız. Bu tür durumlarda üye ile muhatap olmayıp konuşmayı ş düğmesi ile sistemdeki yöneticilere iletiniz.
 • Bir üyenin üye resminde yasadışı veya ahlak dışı resim varsa bunu salon 1 oplarına veya site denetleyicilerine iletebilirsiniz. Bu tür resim bulunduran üyelerin üyelikleri askıya alınır. Bunlara ulaşamıyorsanız o üyenin üye sayfasındaki Şikayet Et linkini de kullanabilirsiniz
 • Bir yönetici sizinle uygun olmayan bir biçimde konuşuyorsa ve salon admini salondaysa ilk olarak admine iletiniz. Aksi takdirde konuşmalarınızı kaydedip yukarıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.
 • Bir yönetici size haksızlık yaptıysa ulaşabiliyorsanız önce salon adminine, ulaşamıyorsanız konuşmalarınızı kaydedip yukarıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.
 • Yönetim hiyerarşimiz Site Yetkilisi -> Site Koordinatörü -> Site Denetleyicisi -> As Admin ->  Admin -> Süper Op -> Yönetici  şeklindedir. Bir üyeyle yaşadığınız sorunu ileteceğiniz kişi o salondaki yöneticidir, yönetici ile yaşadığınız sorunu ileteceğiniz kişi öncelikle admin, o çözemiyorsa veya ulaşamıyorsanız site denetleyicisidir. Sorunlarınızın en hızlı şekilde çözümü için bu hiyerarşiye riayet ediniz. Yöneticiler veya salonlar arasında çıkacak sorunları çözecek kişi öncelikle adminler, onlar çözemiyorsa koordinatörler ve yetkililerdir.
 • Bu mail adresine gönderilen her şikayet değerlendirilmekte ve yönetimde kusur varsa işlenen kusurun derecesine göre uyarma, seviye cezası verme, yöneticilikten alma, tekrar yönetici olmaması için ban sayısını 3 yapma gibi cezalar verilmektedir.
 • Gönderdiğiniz maillerin işleme alınması bir kaç saati bulabilir. Lütfen sabırlı olunuz. Bu süre içinde ban süresi dolsa bile ban haksız bulunmuşsa sicilinizden temizlenecektir.

Nick, Şifre ve Mail Sorunlarında uygulanacak prosedür:

 • Nickinizi veya şifrenizi kaybettiyseniz önce buradan  şifrenizi mail adresinize isteyiniz. Nick ve şifreniz verdiğiniz mail adresine 2 saat içinde gönderilir.
 • Eğer bu adresten  şifrenizi alamadıysanız 1 ay önceki nick ve şifrenizi site denetleyicilerine vererek nick ve şifrenizi alabilirsiniz.
 • Nickinizin kayıtlı olduğu mail adresini çaldırdıysanız mail adresinizin silinebilmesi için 1 ay önceki nick ve şifreyi vermeniz ve 1 ay önce girmiş olduğunuz bilgisayardan girmiş olmanız gerekir. 1 ay önceki nick ve şifrenizi site denetleyicilerine vererek kayıtlı mail adresinizi sildirebilirsiniz.

Site Denetleyicilerimizin yardımcı olabilecekleri konular:

 • Haksız banlamalar veya üyeye yapılmış haksız uygulamalar
 • Nick, şifre veya mail adresiyle ilgili sorunlarınız
 • Yönetici seviyeleri (admin talebi gerekir)

Site Yetkililerimizin ve Site Koordinatörlerimizin yardımcı olabilecekleri konular:

 • Adminler arasında çıkan sorunların çözümü
 • Salonla ilgili ayarlar (admin talebi gerekir)
 • Yönetici seviyeleri (admin talebi gerekir)

Ödemeyle ilgili sorunlarda uygulanacak prosedür:

 • Herhangi bir hizmet için (gold üyelik, cafegold üyelik, salon kiralama, reklam vs) ödeme yaptıysanız ödeme bildirim formumuzu doldurunuz. Bu forma ne için ödeme yaptığınızı, hangi banka şubesinden yaptığınızı ve gönderici adınızı mutlaka belirtisiniz. İşleminiz bildirim formu doldurulduktan sonraki 24 saat içinde aktif hale gelecektir.