Oyun & Hızlı İşlemler
  101, Okey, 34, 51 Oyunu
  Arkadaşım Nerede
  Canlı TV İzle / Radyolar
  Bağlantı Sorunları
  Salon Kirala
  Yöneticiler
  E-Posta Hesap Doğrulama
  VIPSms Hesap Doğrulama
  Hediye Paketi Seç/Gönder
  Giriş Sorunları
  Nasıl Oynanır
  Şikayet Prosedürü Yükle
  Kredi Çevir & Satın Al
  Nick Puanı Birleştirme
  X2-X4-X9-X99 Masalar
  İletişim
  Üyelik Güncelleme İşlemleri

   
   
Nickimi Kaybettim/Şifremi Unuttum!
  İstatistik  Onay Durumu
 Toplam Üyemiz : 937
 Online Üye : 105
 Onay Bekleyen : 2
 Son Kayıtlı Üye : ali.kral

   Üyelik, Program ve Site Kullanım Sözleşmesi


1- ŞARTLAR VE KOŞULLAR HAKKINDA
Bu sayfada yazılı koşullar, OkeyEvi.Net web sitesi ile sizin aranızda yapılan sözleşmeyi oluşturur. Lütfen bunları okuyunuz. Bu sözleşmede yazılı olanlar www.okeyevi.net sitesindeki tüm yazılımlar ve web sayfaları içeriği (bu sözleşmede tümü için yazılım veya sistem deyimi kullanılacaktır) için geçerlidir. Üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz ve sözleşmenin içerdiği tüm maddeleri okumadan siteye üyeliğinizi tamamlamayınız. Bu sayfada yazılan tüm maddelerin tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. BU YAZILIMLARI KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. KABUL ETMİYORSANIZ KULLANMAYINIZ.

2- YAZILIM LİSANSI Yazılımlarımız Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü 2021/4434 Kayıt Tescil Numarası ile tescil edilmiştir. Herhangi bir şekilde taklit edilmesi, içeriğinin değiştirilmesi telif hakları kanununa göre suç oluşturmaktadır.


3- KULLANIM KAPSAMI Yazılımın satışı yapılmamakta, kullanım hakkı verilmektedir. Bu sözleşme yalnızca yazılımı kullanımınızla ilgili bazı haklar vermektedir. Tüm diğer haklar tarafımızca saklı tutulmaktadır. Bu sınırlamalara rağmen ilgili yasalar ilave haklar sağlamıyorsa yazılımı yalnızca bu sözleşmede açıkça izin verildiği şekilde kullanabilirsiniz. Bunu yaparken, yazılımda size yazılımı yalnızca belirli şekillerde kullanma izni veren her türlü teknik sınırlamaya uymanız gerekir.
Yazılımı kullanırken şunları yapamazsınız:
• yazılımın teknik sınırlamalarını aşacak çözümler üretmek,
• bu sınırlamaya rağmen ilgili yasa hükümlerince açıkça izin verilen durumlar dışında, yazılım üzerinde ters mühendislik işlemi yapmak, yazılımı kaynak koda dönüştürmek ve derlemesini açmak,
• yazılımın bu sözleşmede belirtilenden veya ilgili yasaların bu sözleşmede öngörülenden fazla kopyaya emredici hükümle izin vermesi halinde yasalarla izin verilenden fazla kopyasını oluşturmak,
• yazılımı yasaya aykırı bir biçimde kullanmak;
• yazılımı kiralamak, finansal kiralamayla satmak.

4- INTERNET TABANLI HİZMETLERİN KÖTÜYE KULLANIMI Bu hizmetleri, bu hizmetlere veya başkasının bu hizmetleri kullanımına zarar verecek şekilde kullanamazsınız. Hizmetleri, herhangi bir yolla bir hizmete, veriye, hesaba veya ağa yetkisiz erişim elde etmek için kullanamazsınız.

5- SINIRLAMALAR VE ZARARLARIN SORUMLULUK KAPSAMI DIŞINDA TUTULMASI Bu yazılımı kullanmanız sonucu aygıtlarınızda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. Yazılımı kullanmanız sonucu oluşabilecek kar kaybı, özel, dolaylı veya arızi zararlar dahil hiç bir zarar karşılanmaz.

6- DESTEK HİZMETLERİ Bu yazılım için hiçbir destek garantisi vermiyoruz. Yazılımı kullanırken karşılaştığınız durumları oyun@okeyevi.net adresine maille bildirmeniz durumunda sınırlı destek alabilirsiniz.

7- BİLGİSAYAR TANIMLAMA SİSTEMİ Bilgisayar tanımlama sistemi, yazılımın kullanımını belirli bir aygıtla ilişkilendirir. İlişkilendirme sırasında, yazılım, yazılım ve aygıt hakkında sunucuya bilgi gönderir. Bu bilgiler, yazılımın sürümünü, ürün kimliğini, aygıtın Internet protokolü adresini ve donanım yapılandırmasından türetilen bilgileri içerir. Yazılımı kullanmakla bu bilgilerin iletilmesine onay vermiş olursunuz.

8- AVATAR ÜYELİKLER Aylık belirli bir ücret ödemek şartıyla yazılımda normalde kullanılmayan bazı özellikleri kullanma hakkı elde edersiniz. Bu haklar https://www.okeyevi.net/AvatarUyelik.aspx adresinde yazılı olanlarla sınırlıdır. Avatar üye olmak bu adreste yazılı haklar dışında hiçbir ayrıcalık sağlamaz.

9- SALONLARIN KİRALANMASI Her bir salona sunucuda bulunan ayrı bir yazılım hizmet vermektedir. Sunucuda bulunan bir yazılımın kiralanmasıyla elde edilecek haklar https://www.okeyevi.net/salon_kiralama.aspx adresinde yazılı haklarla sınırlıdır. Kiralanan salonlar hiç bir şekilde bir başkasına devredilemez, satılamaz, kiralanamaz, belirli bir ücret karşılığı özelliklerinden faydalandırılamaz. Salonla ilgili yazışma alanlarında, tanıtıcı web sayfalarında ve salona verilen radyoda yasadışı veya siyasi içerik bulundurulamaz, Telif haklarını ihlal edici yayın yapılamaz. Kiralanan salonda meydana gelebilecek yasal sorunlardan salonu kiralayanlar sorumludur.

10- ÜCRETLİ HİZMETLERİN KULLANIMI Sistemde https://www.okeyevi.net/iletisim.aspx adresinde yazılı banka adresleri dışında hiç bir adrese ödeme yapmayınız. Bu adres dışında bir adrese yapılmış ödemelerden bizden hiç bir şekilde hak talebinde bulunamazsınız. Herhangi bir hizmet için ödeme yaptığınızda "iletişim formunda yer alan ödeme bildirim"i doldurarak hizmetin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Ödeme bildirim formu doldurulmamış ödemelerden hizmet talebinde bulunamazsınız. Aldığınız hiç bir hizmeti bir başkasına devredemez, satamaz veya kiralayamazsınız. Bu tür bir tespitin yapılması durumunda verilen hizmeti tümüyle durdurma hakkımız saklıdır.

11- DİĞER KULLANICILARI İLE ETKİLEŞİM Yazılımı kullanırken küfür, hakaret, küçük düşürücü ifade, karalama, alaya alma, siyasi veya etnik propaganda, yasadışı ve ahlak dışı hiç bir eylemde bulunamazsınız. Bu tür eylemlerde bulunmanız durumunda sisteme girişiniz belirli bir süre veya süresiz olarak yasaklanabilir. Sistemdeki tüm bilgileriniz askıya alınabilir. Sisteme giriş tarihiniz ve IP adresiniz veri tabanlarımızda kayıtlı tutulmakta ve her gün yedeklenmektedir. Herhangi bir yasal işlemde sistemde kayıtlı bu bilgiler yasal mercilere iletilebilir. Sistemde hiç bir alanda reklam yapamazsınız. Bu tür bir durumda sizin sisteme girişiniz engellenebilir. Sitemde karşılaştığınız hiç kimseye kullanıcı adı, şifre, e posta adresi, kredi kartı numarası gibi kişisel hiç bir bilginizi vermeyiniz. Bu bilgileri vermeniz durumunda meydana gelebilecek zarar tümüyle kendi sorumluluğunuzdadır. Sistemde herhangi bir üye ile, yönetici ile, admin ile, denetleyici ile, koordinatör ile veya yetkili ile yaptığınız görüşmeler site adına bağlayıcı değildir. İnternet üzerinden veya yüz yüze veya diğer iletişim araçları ile yapacağınız tüm görüşmeler o kişilerin kendi kişisel görüşleridir, site adına yukarıda adı geçen şirket ile yapılan, kağıt üzerine yazılı, imzalı ve şirket kaşesi bulunan anlaşmalar ve yazışmalar geçerlidir.

12- KAZANILAN PUANLAR, KREDİLER
Sistemde kazandığınız puanların, kredilerin bir kısmı veya tümü teknik sebeplerle silinebilir veya askıya alınabilir. Kazandığınız puanların, krediler üzerinde meydana gelebilecek değişikliklerden hiç bir hak iddiasında bulunamazsınız. Kazandığınız puanları, kredileri bir başkasına satamazsınız, hiç bir şekilde paraya veya benzeri kıymete çeviremezsiniz. Kazanılan veya sistemden satın alınan her türlü puan veya kredi sistemde kullanmak içindir, tekrar paraya veya maddi bir menfaaete çevrilemez. Kredi, puan ve benzeri işlemler sistem dışında birinden satın alınamaz.

13- ÜYELİKLER Sistemde açılan üyelikler ve o üyeliğe ait oyunla ilgili istatistik bilgiler (oynadığı, kazandığı, kaybettiği, puanı vs) askıya alınabilir, uzun süre kullanılmadığında bir başkasının aynı üye adını almasına izin verilebilir. Açılan üye isimleri, profil resimleri veya tanıtıcı metinleri yasadışı, ahlak dışı, siyasi veya etnik ise veya aynı kişiye ait birden fazla üyelik bulunuyorsa veya o üyelikle siyasi, ahlak dışı, insanları etnik kökeninden dolayı aşağılayıcı veya üstünlük taslayıcı, veya diğer üyeleri alaya alıcı, rahatsız edici, rencide edici yazışmalar yapılıyorsa üyeliği komple silinebilir ya da üyelik askıya alınarak kullanımı engellenebilir.

14- KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA (KVK) KANUNU KAPSAMINDA SAKLANMASINA ONAY VERİLEN BİLGİLER
Oyun yazılımında bulunan Kuralları Kabul ediyorum seçeneği işaretlemeden oyun yazılımı çalışmayacaktır. Bu seçeneğin işaretlenmesi durumunda bu sayfada yer alan kurallar kabul edilmektedir. KVK Kanunu kapsamında kalan veriler şunlardır:
-Sisteme giriş yapılan Bilgisayarın tanımlanması için gerekli teknik bilgiler (IP Adresi, Donanım Seri numaraları gibi) -Üye olurken verdiğiniz email adresi
-Üye olurken bildirdiğiniz Medeni Hal bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz Doğum Yeri ve Bulunduğu İl bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz Yaş bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz Cinsiyet bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz İş bilgisi
-Ücretli bir hizmet alındığınızda Fatura kesebilmek için gerekli Ad Soyad, Adres ve TC Kimlik numarası bilgisi.
Yukarıda sayılan bilgiler KVK kanunu kapsamında sistemdeki veri tabanına kaydedilecektir. Üye olurken belirttiğiniz profil bilgileriniz kendi profil sayfanızda yayınlanacaktır.
IP adresi ve Fatura bilgilerinizde bildirdiğiniz TC Kimlik No, Fatura Adresi ve Ad Soyad bilgileriniz yurt içi veya yurt dışındaki firmalarla paylaşılmayacaktır. Bu metinde belirtilen bilgilerinizin kayıt edilmesini istemiyorsanız Kuralları Kabul ediyorum seçeneğini işaretlemeyerek sisteme giriş yapmayınız. oyun@okeyevi.net adresine mail atarak üyelik iptali veya askıya aldırabilirsiniz. Bu kuralların kabul edildiğini bildiren seçeneği işaretlemediğinizde sisteme girişinize otomatik olarak engellenecektir.
-Sisteme üye olarak profil sayfanızda gürünmesini sağladığınız bilgileri dilediğiniz zaman üye şifrenizle değiştirebilirsiniz.
-Dilerseniz üye bilgilerinizle Destek Salonu'na girerek üyeliğinizi askıya aldırarak profilinizin sistemde görünür olmaktan çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.
-Sistemde yapılan yazışmalar veri tabanına kaydedilmemektedir. Online olarak yapılan yazışmalar sistem tarafından kaydedilmez.
-Sistemde yapılan yazışmalar yazışmanın taraflarından biri tarafından yazılımda bulunan K düğmesine basılarak kaydedilebilir. Bu kayıt veri tabanımıza değil K düğmesine basan kullanıcının bilgisayarına yapılır. Eğerki bir şikayet veya talep olacak ise K düğmesine bastığınızda Online Sistem Kaydet düğmesine basarak orijinal kaydı gönderebilirsiniz. Aksi halde düzenlenmiş sahte kayıtlar geçersiz sayılır.
-Sistemde yapılan yazışmalar yazılımda bulunan Ş düğmesi ile şikayet amacıyla sistemdeki yöneticiye yazışmadaki taraflardan biri tarafından gönderilebilir veya Şikayet sebebiyle incelenmek üzere yazışmadaki taraflardan biri tarafından kaydedilip sisteme yüklenebilir.
-Sistemde yapılan yazışmaların K düğmesi ile kaydedilebilmesi ve Ş düğmesi ile yöneticiye iletilebilmesi sebebiyle özel bilgiler içermemesi gerekir. Sistemde yazışma yaparken yazışmanın karşınızdaki kişi tarafından kaydedilebileceğini veya başka birine iletilebileceğini göz önüne alarak görüşmenin özel olmadığının bilincinde olarak yazışınız. Özel-kişisel bilgilerinizi, sırlarınızı, isim, adres, kredi kartı gibi bilgilerinizi yazmayınız.

15- KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ Yapılan her kural değişikliği bu sayfadan duyurulacaktır. Yazılımlarımızı kullandığınız her seferinde "Kuralları Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretlediğinizde burada yazılı kuralları kabul etmiş sayılırsınız. "Kuralları Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretlemezseniz yazılım çalışmayacaktır.

16- GENEL KURALLAR
Bu sitesi ve servisi, yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. Üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler, geçersiz kılınır. Bu site üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez,aksi durumlara bağlı sorunlardan okeyevi.net sorumlu değildir. Bu sitede her rumuz bir kere kullanılır ve herkes kendi rumuz ve şifresini korumakla yükümlüdür. Hatalı kullanımlardan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Bu siteye üye olurken seçilen şifreyi sadece üye bilir ve şifrenin korunma sorumluluğu üyeye aittir. Şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir. Oluşturulan üyelik bilgileri tüm bu sitenin ziyaretçilerine açıktır. Üyelik bilgilerinde özel bilgi vermemek, üyelerin sorumluluğundadır. Herkese açık üye profillerini, profillere bırakılan fotoğraf bilgileri herkese açık alanlarda kullanma hakkını saklı tutar.

17- İNTERAKTİF ALANLAR
Bir kullanıcı, başka bir kullanıcının interaktif alanlarını istediği gibi kullanmasını engelleyemez.
İleride web sitemiz de ve oyun sisteminde oluşacak değişiklikler ve türkçe karakter kullanım ile ilgili yapılacak düzenlemeler de ve rumuzlar da Türkçe karakter kullanım hakkında yapılacak değişiklikler de web sitemiz tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Bu durumda sitemiz tarafından üyeleri mağdur etmeyecek şekilde yeni (eski rumuzu andıracak şekilde) rumuz tahsis etme noktasında gerekli özen ve yükümlülüğü yerine getirebilme noktasında tek taraflı yetki hakkına sahiptir.
Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden; yasadışı ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez. Aksi durumlarda yasal işlem uygulanabilir.
Kullanıcı herhangi bir kimsenin gizlilik hakkını, yayın hakkını, telif hakkını, ticari marka hakkını veya başka mülkiyet haklarını kötüye kullanamaz ya da yasa dışı kullanıma açamaz.
Sitemizin kullanıcılarına doğrudan ya da onların e-posta adreslerine, ticari ya da reklam amaçlı gönderilmesi, üyelerin bu amaçla başka bir web sitesine yönlendirilmesi ve sitedeki alanların bu şekilde illegal ve yetki dışında kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurabilir. Bu sitedeki alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir ve buralarda yazılan görüşler www.okeyevi.net 'i bağlamaz. Bu site link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
Site üyesi, sitenin genel kullanım alanında yayınlanan her türlü bilginin her yerde ve her dilde kullanım, sergileme ve dağıtım hakkını; geri alınamaz ve sürekli, tamamen ücreti ödenmiş olarak okeyevi.net 'e vermiş olur. Sitemizin üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir.
Bu sitede bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır ve bu materyalleri kopyalayarak herhangi bir yerde yayınlamak ve/veya pazarlamak yasaktır.
Sitemizin, üye ve üyeler arasındaki iletişimle ilgili herhangi bir hata veya iletişim ağı başarısızlığından sorumlu değildir. Üyelik sistemimiz onay mekanizmasına sahiptir. Etnik veya siyasi çağrışım yapan üye nickler onaylanmaz. Üye bilgilerinde veya üye resminde ahlak dışı ve yasa dışı bilgiler bulunan üyelerin üyelikler onaylanmaz. Üyeliğiniz onaylandığında sitemizdeki oyunlara girebilir ve tanışma hattına mesaj yazabilirsiniz. Yazılan mesajlar bütün üyeler tarafından görülebilir.
Oyun içerisinde veya tanışma hattında ahlak dışı / yasa dışı mesaj yazanların üyelikleri askıya alınır. Onay alıp, giriş yapmamış ve kullanılmayan nickler sistem tarafından iptal edilerek başka kullanıcılara verilebilir.